Čeští provozovatelé milenecké seznamky na sex a pro zadané CZ/SK prevádzkovatelia Máte otázku? Radi poradíme :)
mini map
Celkom  2708
Dnes  82
  25

 

Milenecká zoznamka pre rodinné typy

Sme slovenská milenecká záznamka vytvorená pre rodinné typy (väčšina z vás), ktorí sú v manželstve spokojní, iba by občas chceli zažívať pekné intimně chvíľky s niekým iným … s niekým, kto je na tom podobne … s niekým, kto si tiež v kútiku duše prajezažívať chvíle plné vášnivého vzplanutia s niekým novým, neznámým …
Spoznajte znova vášeň, ktorá už doma dávno nie je. Nič Vám v tom nebráni …

 

Laura: Žilina, 33 rokov > Prečo hľadám milenca?

Vo vzťahu som spokojná, ale sexuálny život začína byť bohužiaľ stereotypný …

Budem rada, ak tu spoznám muža – milenca, s ktorým by som raz, dvakrát do týždňa zažívala vášnivé vzplanutia, ktoré sú už doma utópiou …

Nehľadám vydržiavanie. Hľadám iba potechutela a čiastočne aj duše :)

 

Aleš: Nitra, 41 rokov > Prečo hľadám milenku ?

V manželstve som spokojný, ale stereotyp v intímnom živote po čase robí svoje …

Bude mi potešením, keď tu narazím na ženu – milenku, s ktorou by som párkrát za týždeň zažíval pekné posteľové chvíle nabité sexuálnou energiou …

Neponúkam žiadnu materiálnu satisfakciu za sexuálny pomer.

 

Nefingujúca milenecká zoznamka na sex

Ak si hovoríte „no áno, ďalšia rádoby sexy zoznamka“, tak možno budete na omyle a budeme radi, keď Vás presvedčíme, že aj sex záznamka sa dá prevádzkovať slušným, nefingujúcim spôsobom :) Naša malá milenecká zoznamka rozhodne nepatrí medzi najväčšie zoznamky v krajine ,no možno v nás nájdete zaľúbenie z nasledujúcich dôvodov:

 

- Nefingujeme ženské profily

- Nestrhávame nič z kreditiek

- V.I.P. je časovo neobmedzené

- Odosielanieodkazov zadarmo

- Slovenská zákaznícka podpora

 

Milenecká záznamka pre zadaných

Rozhodne nebudeme tvrdiť, že sme najlepšia záznamka pre sex v SK. Niesme. „MZ“ nám pochopiteľne slúži na generáciu zisku, ale prevádzkujeme ju skôr srdcom, než hlavou :) Príkladom takéhoto „srdčiarstva“ môže byť například citácia, ktorú uvádzame v obchodných podmienkach, a to v zmysle - pokiaľ si používateľ uloží krátky, nič nehovoriaci inzerát typu „ahoj, som na tejto sex zoznamke prvýkrát, dáme sex?“ bude jeho inzerát zmazaný. Je pravda, že týmto krokom si celkom značne ukrajujeme potenciálnych platiacich zákazníkov, skrátka z „MS“ nechceme mať tuctovú sex zoznamku, kde sú registrovaní ľudia, ktorí nevedia naplať slušnú vetu. Síce u nás ide vrtkým primárne o sex, ale chceli by sme, aby väčšina našich používateľov bola na určitej úrovni, resp. neboli to jedinci, ktorí myslia iba svojím orgánom.

 

Sex záznamka pre zadaných (30+)

Našou hlavnou snahou už při samotnej tvorbe bolo to, aby naša milenecká záznamka nebola útočiskom pre jedincov, ktorí hľadajú akýkoľvek sex s kýmkoľvek. Zámerne cielime reklamy tak, aby sa nám podarilo tak trošku odkloniť „nevybúrenú mládež“ :) Samozrejme keďže nechceme byť diskriminační, tak sa na našej „sexnamke“ môže registrovať každý, kto dosiahol osemnásť rokov veku, avšak, jako môžete vidieť po dokončení registrácie, väčšina registrovaných užívateľov, ktorí hľadajú milenca či milenku je vovekovejskupine30 ,čiže sme regulárna záznamka pre dospelých. Skutočných dospelých :)

 

Zoznamka pre zadaných > Milenecký vzťah či úlet?

Dalo by sa povedať, že „MZ“ je sex zoznamka, ktorá má dvojité zameranie. Jednak (vo väčšine prípadov) združuje jedincov, ktorí hľadajú milenca či milenku na dlhšie časové obdobie – skrátka milenecký pomer na dobu neurčitú – na dobu, kým sa jeden druhému omrzí a rozhodnú sa ich milenecký vzťah ukončiť. Ďalej potom „MZ“ združuje menšinu zadaných, ktorí využívajú našu „sexznamku“ prenájdenie dobrodružstva na jednu noc. Sme teda taká sexy záznamka pre zadaných, ktorá má dvojité zameranie. Keď sa použivatel prihlási, tak bude vždy požiadaný, či si dnes praje zažiť diskrétny sex na jednu noc. Ruku na srdce, sex zoznámenie, ktoré bude trvať len 1x má tiež svoje specifické kúzlo :)

Môžete si samozrejme vyberať milenca, milenku z akéhokoľvek kraja či mesta. Medzi erotické záznamky sme sa „vopchali“ už před nejakým tým rokom, čiže nech hľadáte sex v meste Bratislava, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Trenčín, Prešov, Nitra, Trnava, či v nelakom inom, menšom meste, tak všade nájdete ako registrovaných mužov, tak aj registrované ženy hľadajúce milenecký-sexuálny pomer. Ak by sa Vám predsa len nepodarilo nájsť milenca / milenku priamo z Vášho mesta, tak budeme radi, keď hneď nehodíte flintu do žita, resp., že nezanevrite na „MZ“ a nepôjdete automaticky hľadať iné sex zoznamky, ale skřite vyhľadať mužov na sex či dievčatá na sex vo väčších mestách ako je Bratislava, Žilina alebo napríklad Košice. Snáď nebude trúfalétvrdiť, že základňa používateľov v týchto mestách je veľmi silná. Naozaj si myslíme, že ľudí z týchto miest je u nás skutočne dosť, preto stojí za to zvážiť, či nehľadať sexuálny náprotivokaj v týchto mestách.

 

Iné sex zoznamky vs. naša milenecká záznamka pre zadaných

Z reportov od používateľov, ktorí nám z času na čas píšu, a ktorí už predtým hľadali sex zoznámenie cez iné zoznamky či sex inzercie vyplýva, že zoznamky v SK poväčšine združujú ženy, ktoré hľadajú finančnú satisfakciu. To u nás neexistuje. My združujeme milencov a milenky, ktoré hľadajú výhradne len potechu tela, prípadne duše bez akýchkoľvek iných nárokov. Čo sa týka chodu, jako sme napísali vyššie, naša sex zoznamka je svojím spôsobom dosť špecifická, združujeme prevažne rozumné typy hľadajúce milenecký vzťah či sex na jednu noc . Pokiaľ sme vás zaujali, budeme radi, keď k nám zavítate :)

 

Prajeme príjemné zážitky

Štěpánka a Martin